MODE MEDİKAL SANAYİ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
  •    Abdi İpekçi Cad. No:58 Pk:34030 Bayrampaşa / İSTANBUL / TÜRKİYE
  • +90 (212) 612 64 09
  • +90 (530) 555 88 66
  •   info@hastabilgilendirme.com

Mode Medikal Kimdir?
45 Yıllık üretim teknolojileri sistemlerinde uluslararası birçok başarı ödülüne sahip şirketler topluluğuna bağlı güvenilir bir üreticidir.
2008 Yılından günümüze akademisyen ve mühendis işbirliği ile yenilikçi mükemmel implant sistemleri geliştirmiş, patentli Dental implant tasarımları ile uluslararası arenada bilimsel birçok çalışmanın öncülüğünü gerçekleştirmiştir.
Patentli özgün yapısı, bilimsel araştırmaları ve akademik yayınlarıyla dünya literatürüne de giren Mode Dental İmplant Sistemleri, ülkemizde ve tüm dünyada kullanıcılarının beğenisini kazanmış ve kısa sürede dünyanın 30'u aşkın ülkesinde tercih edilen bir marka haline gelmiştir.
Amerikan Dental Implantology Enstitüsü tarafından dünya global markaları listesinde bulunan Mode İmplant Sistemi, üretim esnasında endüstriyel yağ kullanmadan saf su üretim teknolojisi yöntemini geliştirerek, dünyanın en steril diş implantlarını üretebilmektedir.
Yüksek teknoloji ve Know-How ile dünyanın en iyi materyalleri kullanılarak üretilen implantlarımız, uluslararası sertifika ve kalite belgeleri ile garantimiz altındadır.
Hindistan’dan Güney Amerika’ya kadar güvenle tercih edilen ürünlerimizi hekimlerinizden gönül rahatlığı ile talep edebilirsiniz.
MODE MEDİKAL SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ